Moto Części

Sklep

 • piątek, 19 września 2014
  • Zakup pojazdu

   Akumulator to nie ulega najmniejszej wątpliwości znaczna rzecz w każdym pojeździe i nie tylko. Nadzwyczaj wiele innych pojazdów bez nich nie jest w stanie porządnie funkcjonować. Jednakże klimat naszego kraju powoduje, iż mamy do czynienia z różnymi temperaturami, które mają wpływ na prawidłowe funkcjonowanie całego szeregu podzespołów, w tym zarówno akumulatorów. Tymczasem jeśli zakupimy te dobrej jakości, możemy być pewni tego, iż nie będziemy mieli z nimi jakichkolwiek problemów nawet dopiero, gdy temperatura za oknami zmniejszy kilkanaście poziomów poniżej zera. Na bank jak chodzi jedynie o akumulatory dobrym wyborem będzie firma Bosch i jej produkty. Bosch to uhonorowana marka nie tylko jak mowa o akumulatorach, natomiast dodatkowo bardzo całego szeregu innych częściach do samochodów. Jest to z tej przyczyny odznaczona jakość, a ceny, zdaniem przede wszystkim klientów, jak mowa o jej towarach, należą do dosyć przystępnych. Do akumulatorów tej korporacji, które są współcześnie coraz częściej pozyskiwane, wypada np. model Maxgear. Ma one niezwykle dobre parametry i nade wszystko jest dosyć odporny na działanie warunków pogodowych, co oczywiście jest istotne dla wszystkich użytkowników. Maxgear jest wytwarzany w wielorakich odsłonach, dzięki czemu dowolnie wybrany może do własnego auta wybrać naturalnie przydatni wzorzec. Obecnie można je odnaleźć bez obszerniejszego dylematu niemalże w każdym sklepie z tego rodzaju towarami, przeto też niezbicie ich zakup nie będzie dla nikogo zanadto ogromnym kłopotem. Wskazane jest więc zastanowić się nad tym wzorcem, jeśli aktualnie poszukuje się rewelacyjnego akumulatora.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   moto-czesci
   Czas publikacji:
   piątek, 19 września 2014 11:31
  • Centrum częsci

   Przy wyborze akumulatora trzeba kierować się zwłaszcza jego pojemnością. O ile do samochodu pasuje parę wielorakich modeli to zawsze wybieramy akumulator o obszerniejszej objętości gdy posiadamy w samochodzie wiele urządzeń elektrycznych. Do takich odbiorników należy m.in. audio hi-fi, elektryczna regulacja siedzisk, lusterek, szyberdachu czy okien, telefon, nawigacja. Maxgear jest to model akumulatora firmy Bosch. Cechuje się on tym, że posiada płytę wapniowa negatywną Maxgear wykonaną ze stopu ołowiu i wapnia a płytę dodatnią ze stopu ołowiu i antymonu. Przez to występuje znacznie mniejsze zniszczenie elektrolitu przy przetrwaniu odporności mechanicznej akumulatora. Akumulator Maxgear Bosch dzięki płycie wapiennej jest dużo bardziej wytrwały na różnice temperatur a także posiada wybitnie długi termin eksploatacji. Nieduża konsumpcja wody, duży prąd rozruchu realizujący wymagania auta z silnikami diesla jak i minimalny pułap samo-rozładowania cechuje maxgear Bosch. Użyta separacja kopertowa skutecznie zapobiega spieciom wewnętrznym a także wzmacnia żywotność akumulatora. Koryguje ona także wytrzymałość na drżenia i powstrzymuje wzrastanie kryształów. W dodatku jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Naturalnie więc nie zadziwia to, że są to dość często nabywane akumulatory, albowiem nie tylko mają one bardzo dobre parametry, ale także cieszą się niezmiernie dobrymi recenzjami na rynku. Bardzo wielu klientów przyznaje rację ich dużą jakość i bezproblemowe użytkowanie.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   moto-czesci
   Czas publikacji:
   piątek, 19 września 2014 11:31
  • Ciche amortyzatory

   Każdy prowadzący który ma na uwadze swoje zdrowie wie, że zmienne pory roku powodują różny stopień bezpieczeństwa na drodze. Zima jest porą roku która w najwyższym stopniu daje się we znaki wszystkim podróżującym, poprzez co jest obszerniejsza możliwość uczestniczenia w karambolu w porównaniu do innych pór. Na efekt tego komponują się wrogie warunki atmosferyczne jak również szybsze pogorszenie się stanu technicznego wehikułu którym się poruszamy. Aby nie było niespodzianki połączonej z unieruchomieniem samochodu trzeba prawidłowo monitorować i przygotowywać pojazd do odpowiednich warunków. Pierwszą rzeczą którą wypada sprawdzić jest akumulator. W przypadku nieprawidłowego funkcjonowania wypadałoby z miejsca zamienić go na najnowszy a dla bezpieczeństwa zaopatrzyć się w baterie rozruchowe. Są one praktyczne w razie unieruchomienia czterokołowca gdy jesteśmy daleko od domu. Kolejnym bardzo delikatnym komponentem na tę porę roku są amortyzatory. Są one podatne na koleiny występujące na naszych drogach. Warto zatem przed odjechaniem w podróż zbadać ich stan. W przypadku ich nieprawidłowego działania powinno się zakupić nowe, firmowe dostępne w internetowym centrum części. Dodatkowo wymagane jest sprawdzenie stanu istotnych płynów jak i skuteczność hamulców. Te zapobiegawcze czynności udoskonalą komfort podróżowania w uciążliwych warunkach atmosferycznych, co więcej mogą udaremnić wypadkowi. Dlatego stan samochodu trzeba sprawdzić wnikliwie i pieczołowicie, najlepiej udać się do dobrego serwisu dozorującego stan pojazdów. Tam winniśmy zdobyć dokładne wiadomości o stanie naszego czterokołowca czy też o sposobach naprawy wad.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   moto-czesci
   Czas publikacji:
   piątek, 19 września 2014 11:30